Szczegółowe informacje

Usługi realizowane przez naszą firmę, kierowane są tylko i wyłącznie do właścicieli sprzętu, którzy utracili w wyniku różnych sytuacji, dostęp do pełnej funkcjonalności urządzenia! Lub legalnie kupili np. sprzęt poleasingowy, który sprzedawany był przez sprzedawcę z blokadą. Usługa polega na przywróceniu urządzenia do ustawień fabrycznych czyli urządzenie znowu działa poprawnie i w pełni funkcjonalnie, żadne zabezpieczenia nie są przełamywane.

 • Każdy, kto korzysta z usługi ,, oświadcza, iż jest w pełni legalnym i pełnoprawnym właścicielem sprzętu / sprzęt należy do niego, nie pochodzi z żadnej kradzieży itp.”, bierze za niego i przenosi na siebie pełną odpowiedzialność prawną oraz potwierdza, że posiada odpowiedni dokument potwierdzający, jego legalne nabycie.

 

W dużej części przypadków, w celu skorzystania z usługi, należy przesłać urządzenie do naszej siedziby. Wszystkie informacje na temat urządzeń, które obsługujemy zdalnie a które nie, są umieszczone w każdym opisie produktu.

Jeżeli coś jest niejasne to zapraszam na CZAT lub do kontaktu telefonicznego tel. 788010131.

Dane firmy i do wysyłki na adres firmowy:

CREATIVEP
Dawid Boho
Łętownia 185, 37-312 Łętownia
NIP: PL816-167-32-34

tel. 788-01-01-31
email: biuro(wiadomoco)creativep.pl

 

Możliwe nadanie paczki do paczkomatu:

Adres punktu odbioru Paczkomat:

LEV01M 37-312 Łętownia – Przy sklepie OdiDo

 

lub zapraszam ze sprzętem na miejsce (nikt Państwu w Ciemno, nie każe wysyłać sprzętu). Dane naszej firmy można zweryfikować w Internecie np. na stronie Cedig-u, podatników, w allegro itd..

NIP: 816-167-32-34 – Wątpliwości? Sprawdź firmę i jej adres, w Polskiej bazie przedsiębiorców CEIDG.

https://aplikacja.ceidg.gov.pl/ceidg/ceidg.public.ui/search.aspx
lub na liście: https://www.podatki.gov.pl/wykaz-podatnikow-vat-wyszukiwarka

Zobacz także nasze aukcje na allegro:

Nasze aukcje allegro

– Wysyłasz Laptop na powyższe dane / Dowozisz na miejsce (na adres naszej firmy).
– Po przywróceniu laptopa do ustawień fabrycznych, Wysyłam Fakturę VAT do opłacenia, a po jej opłaceniu Wysyłam Laptopa / Przyjeżdżasz do siedziby i płacisz na miejscu / lub odsyłam twój sprzęt za pobraniem.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

 • Jak długo muszę czekać na odesłanie laptopa ? – 99,9% laptopów odsyłamy następnego dnia po otrzymaniu sprzętu. Dla nas większość przypadków to kilka minut roboty. Więc nie trzeba u nas czekać miesiącami na realizację usługi.
 • Ile zajmuję usunięcie hasła ? – od minuty do kilku minut. Zależy od modelu laptopa.
 • Czy mogę poznać hasło? – NIE! nie przełamujemy żadnych zabezpieczeń. Nasza usługa przywraca sprzęt do ustawień fabrycznych.
 • Czy mogę przyjechać z laptopem ? – tak, ale należy się umówić telefonicznie na konkretny dzień i godzinę. Najbardziej preferujemy jednak wysyłkę do nas, abyśmy na spokojnie wykonali swoją robotę.
 • Czy możemy wysłać sprzęt na palecie ? – jeżeli dysponują Państwo dużymi ilościami, jak najbardziej tak. Obsługujemy wiele firm, które wysyłają do nas palety sprzętu kurierem DHL i też w ten sposób są one zwracane.
 • Faktura VAT 23% ? – tak, w tytule na fakturze piszemy ,, usługa informatyczna”. Jesteśmy Polską firmą i na wszystkie usługi, wystawiamy fakturę.
 • Faktury VAT EU? -Tak, jesteśmy w VAT EU i możemy wystawić fakturę dla firm z Unii Europejskiej.
 • Odblokowujecie telefony od apple lub ipad-y ? – tylko ipady wyposażone w złącze Lightning (wersje bez wbudowanego modemu LTE). Tylko wersje WiFi!
 • Kod pocztowy – proszę sprawdzać lokalizację mojej firmy po kodzie pocztowym. W kraju jest kilka Łętowni. Nie lubię jak ktoś zawraca mi tydzień czasu głowę, umawia się zemną itd. a potem jedzie pod Kraków czy w inne miejsce, bo mu google maps pokazało najbliższą Łętownie w jego okolicy.
 • Czy wysłać zasilacz i dysk? – Do większości sprzętu nie potrzebujemy ani zasilacza, ani dysku, ani baterii – które tylko może uszkodzić sprzęt w trakcie transportu, gdy zaparuje. Nie mniej jednak ważne jest, abyś zostawił przelotkę dysku (kabel łączący płytę główną z dyskiem) o ile takowy występuje w twoim modelu. Wyjątkiem mogą stanowić modele, które potrzebują zasilaczy o dużej mocy powyżej 170W , wtedy najlepiej zapytać czy trzeba wysłać z zasilaczem czy też nie.
 • Warszawa –  posiadamy zaprzyjaźniony punkt serwisowy w Warszawie, gdzie usługa zostanie równie profesjonalnie wykonana. Cena usługi w Warszawie (Pruszków) to cena ze strony x2 (podwójna). Jeżeli jesteś zainteresowany usługą w tej lokalizacji, skontaktuj się z nami np. na CZAT po więcej szczegółów, nie wszystkie modele są obsługiwane w tej lokalizacji. Nawet w przypadku, gdy laptop nie jest obsługiwany przez punkt w Warszawie. Możesz go dostarczyć do punktu serwisowego w Warszawie i tam go odebrać po wykonanej usłudze, a my po prostu pomiędzy sobą prześlemy bezpiecznie urządzenia. Cena liczona wtedy jakby realizowana była przez serwis Warszawa, czyli x2.
 • UK Anglia – posiadamy zaprzyjaźniony punkt serwisowy w Anglii, gdzie można zrealizować usługę, jeżeli nie planujesz w najbliższym czasie odwiedzin w PL. Jeżeli jesteś zainteresowany usługą w tej lokalizacji, skontaktuj się z nami np. na CZAT.
 • Czy baterię odłączyć na czas transportu? – TAK, najlepiej nie pozostawiaj baterii podłączonej w urządzeniu. Jeżeli masz możliwość i umiejętności to najlepiej odepnij baterię. Możesz ją także wyciągnąć, nie jest nam do niczego potrzebna w procesie odblokowania.
 • Znalazłem urządzenie, czy mogę je odblokować? – Usługa kierowana jest tylko i wyłącznie do właścicieli sprzętu, którzy legalnie nabyli sprzęt. Jako wysyłający sprzęt na odblokowanie, oświadczasz, że jesteś właścicielem sprzętu i bierzesz za niego pełną odpowiedzialność prawną.
 • Ktoś oferuje podobną usługę taniej – Bardzo proszę, nie porównywać profesjonalnej usługi od PROFESJONALISTY ponadto z Fakturą VAT 23%, z usługa od jakiegoś Kazika, który coś tam wie chyba, bo poczytał na forach lub pobrał jakiś program z Internetu i się uczy na twoim urządzeniu bo sam do końca nie wie czy się uda czy nie. Klientów z uszkodzonymi laptopa po takich majstrach mamy sporo a tylko nieliczne po ich ingerencji udaje się odratować.

Dojazd do nas

Dojadą Państwo do nas szybką drogą S19.