Szczegółowe informacje

Usługi realizowane przez naszą firmę, kierowane są tylko i wyłącznie do właścicieli sprzętu, którzy utracili w wyniku różnych sytuacji, dostęp do pełnej funkcjonalności urządzenia! Lub kupili np. sprzęt poleasingowy, który sprzedawany był przez sprzedawcę z blokadą.

 • Każdy, kto korzysta z usługi ,, oświadcza iż jest legalnym właścicielem sprzętu / sprzęt należy do niego, nie pochodzi z żadnej kradzieży itp.” i bierze za niego pełną odpowiedzialność prawną.

 

W dużej części przypadków, w celu skorzystania z usługi należy przesłać urządzenie do naszej siedziby. Wszystkie informacje na temat urządzeń, które obsługujemy zdalnie a które nie, są umieszczone w każdym opisie produktu.

Dane firmy / do wysyłki:

CREATIVEP
Dawid Boho
Łętownia 185, 37-312 Łętownia
NIP: PL816-167-32-34

tel. 788-01-01-31
email: biuro(wiadomoco)creativep.pl

 

Możliwe nadanie paczki do paczkomatu (aczkolwiek preferuje dostawę kurierem na adres firmy):

Adres punktu odbioru Paczkomat: NSZ01M ul. Konopnickiej 2 w Nowa Sarzyna

 

lub zapraszam ze sprzętem na miejsce (nikt Państwu w Ciemno nie każe wysyłać sprzętu). Dane firmy można zweryfikować w Internecie np. na stronie Cedig-u.

– Wysyłasz Laptop na powyższe dane / Dowozisz na miejsce (na adres mojej firmy).
– Po zdjęciu hasła, Wysyłam PRO-Formę do opłacenia a po jej opłaceniu Wysyłam Laptopa / Przyjeżdżasz do siedziby i płacisz na miejscu / lub odsyłam twój sprzęt za pobraniem.

 • Na wykonywane ,,usługi informatyczne”, wystawiamy Fakturę VAT 23%.
 • Jesteśmy na białej liście podatników, aczkolwiek usługa informatyczna nie jest konieczna do transakcji w split payment.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

 • Jak długo muszę czekać na odesłanie laptopa ? – jeżeli wybierzesz opcję za pobraniem lub jesteś firmą to odsyłamy na drugi dzień po otrzymaniu sprzętu. Jeżeli jesteś osobą prywatną i dokonujesz przedpłaty, to czekamy aż przelew zaksięguje się na naszym koncie.
 • Ile zajmuję usunięcie hasła ? – od minuty do kilku minut. Zależy od modelu laptopa.
 • Czy mogę przyjechać z laptopem ? – tak, ale należy się umówić telefonicznie na konkretny dzień i godzinę. Najbardziej preferujemy jednak wysyłkę do nas, abyśmy na spokojnie wykonali swoją robotę.
 • Czy możemy wysłać sprzęt na palecie ? – jeżeli dysponują Państwo dużymi ilościami, jak najbardziej tak. Obsługujemy wiele firm, które wysyłają do nas palety sprzętu kurierem DHL i też w ten sposób są one zwracane.
 • Faktura VAT 23% ? – tak, w tytule piszemy,, usługa informatyczna”.
 • Odblokowujecie telefony od apple lub ipad-y ? – tylko ipady wyposażone w złącze Lightning (wersje bez wbudowanego modemu LTE). Tylko wersje WiFi!
 • Kod pocztowy – proszę sprawdzać lokalizację mojej firmy po kodzie pocztowym. W kraju jest kilka Łętowni. Nie lubię jak ktoś zawraca mi tydzień czasu głowę, umawia się zemną itd. a potem jedzie pod Kraków czy w inne miejsce, bo mu google maps pokazało najbliższą Łętownie w jego okolicy.
 • Czy wysłać zasilacz i dysk? – Do większości sprzętu nie potrzebujemy ani zasilacza, ani dysku, ani baterii – które tylko może uszkodzić sprzęt w trakcie transportu, gdy zaparuje. Nie mniej jednak ważne jest, abyś zostawił przelotkę dysku (kabel łączący płytę główną z dyskiem) o ile takowy występuje w twoim modelu. Wyjątkiem mogą stanowić modele, które potrzebują zasilaczy o dużej mocy powyżej 170W , wtedy najlepiej zapytać czy trzeba wysłać z zasilaczem czy też nie.