Szczegółowe informacje

Usługi realizowane przez naszą firmę, kierowane są tylko i wyłącznie do właścicieli sprzętu, którzy utracili w wyniku różnych sytuacji, dostęp do pełnej funkcjonalności urządzenia! Lub kupili np. sprzęt poleasingowy, który sprzedawany był przez sprzedawcę z blokadą.

  • Każdy, kto korzysta z usługi ,, oświadcza iż jest legalnym właścicielem sprzętu / sprzęt należy do niego, nie pochodzi z żadnej kradzieży itp.” i bierze za niego pełną odpowiedzialność prawną.

 

W dużej części przypadków, w celu skorzystania z usługi należy przesłać urządzenie do naszej siedziby. Wszystkie informacje na temat urządzeń, które obsługujemy zdalnie a które nie, są umieszczone w każdym opisie produktu.

Dane firmy:

CREATIVEP
Dawid Boho
Łętownia 185, 37-312 Łętownia
NIP: PL816-167-32-34

tel. 788-01-01-31
email: biuro(wiadomoco)creativep.pl

lub zapraszam ze sprzętem na miejsce (nikt Państwu w Ciemno nie każe wysyłać sprzętu). Dane firmy można zweryfikować w internecie np. na stronie Cedig-u.

– Wysyłasz Laptop na powyższe dane / Dowozisz na miejsce (na adres mojej firmy).
– Po zdjęciu hasła, Wysyłam PRO-Formę do opłacenia a po jej opłaceniu Wysyłam Laptopa / Przyjeżdżasz do siedziby i płacisz na miejscu / lub odsyłam twój sprzęt za pobraniem.

  • Na wykonywane ,,usługi informatyczne”, wystawiamy Fakturę VAT 23%.